“We are

all over the

constructions.”

Diyoruz;

Çünkü mesleki deneyimlerimiz ve başarıyla gerçekleştirdiğimiz yüzlerce projenin kazandırmış olduğu tecrübe, bizi yaşam alanlarında daha yenilikçi tasarımlar ve uygulamalar yapmaya yöneltti. Daha mutlu ve yeşil hayatlar yaşayabileceğiniz yapıların nerelerinde ve ne şekilde var olduğumuzu web sitemizde incelemenizi sunuyoruz.

In Gardens;

Yapıların bahçe düzenlemeleri; arazi reglajı, kazı dolgu işleri, aydınlatma, sulama, drenaj sistemleri, sert zemin, ahşap ve metal imalatları, bitkilendirme ve çim tesisi işleri dünyada gelişen yeni bahçe düzenleme tarzları ve ürünleri dikkate alınarak projelendirilmekte ve profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

In Walls;

Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için yaşam alanlarında “başta beton olmak üzere yapay görüntüleri azaltmak, yeşil alanları arttırmak” prensibinden hareketle uygun olan her duvarı Dikey Bahçe uygulaması ile bitkilendiriyoruz. Yeni yapılması planlanan duvarlar için bitki duvarı uygulaması öneriyoruz. Duvar Bahçesi uygulaması için gerekli tüm ürünler ve ekipmanlar, firmamız tarafından üretilmekte ve uygulanmaktadır.

On Roofs &

Terraces;

Şehir hayatında yaşam ekseni çatı ve teraslara kayıyor. Özellikle şehir içinde kalmış, yeterli bahçesi olmayan yapıların çatı ve teraslarına muhteşem bahçeler kuruyoruz. Böylece binalarda kullanım alanını büyütüyor, hem de şehir estetiğine katkı sağlamış oluyoruz. Son teknoloji ürünü ses ve su izolasyon sistemleri uygulayarak alanın en verimli şekilde kullanılacağı projeler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

In Balcony;

Yeterli bahçe ve çatısı olmayan yapılarda Balkonların küçükte olsa daha verimli kullanılabilecek, daha yeşil bir alana dönüştürülmesi, insanların mutluluğunu artıracak bir faktör olacaktır. Mümkün olan en ergonomik tasarımla daha verimli oturma alanı olan, daha yeşil ve çiçekli bir balkona sahip olmanız için balkon peyzajı konusundaki çalışmalarımız devam ediyor.

Indoors;

Yeşilin mümkün olan en yüksek oranda hayatımıza girmesinin sağlık ve mutluluğumuz için son derece gerekli olduğunu kabul ederek, banyo, mutfak, salon gibi mekanlarda yeşilliği arttırmak, hatta uygun olan mekanları tam bir bahçe formatında projelendirilerek teçhiz etmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Contact

9 + 15 =

EgePlant Center:
Güllük Güvercinlik Arası 2. Bulvar No: 36
Milas / Muğla

Phone:
0 252 559 00 90
0 252 559 00 91

E-mail:
info@egeplant.com