Main

Activities

Of Our Company

Fidan Satışı

Üretim fidanlıklarımızda ürettiğimiz ve Dünyanın dört bir yanından temin ettiğimiz fidanlarımızın bol çeşit, yüksek kalite ve uygun fiyat ilkesiyle hizmetinize sunuyoruz.

Peyzaj Proje, Uygulama

Gerek özel alanlar gerekse kamusal alanlar için gerçekleştirilmek istenen peyzaj projeleri tüm unsurları ile projelendirilip profesyonel ekibimizce uygulanmaktadır.

Modern Meyve Bahçesi Tesisi

Firmamız Ülkemizde yeni yeni gelişmekte olan özel tür bitkilerle modern sistemlere sahip büyük ölçekli meyve bahçeleri için fizibilite, proje ve bahçe kurulumu hizmetleri vermektedir.

Komple Bahçe Bakımı

Bahçelerdeki güzelliklerin kalıcı olabilmesi nitelikli imalatların yapılması kadar kapsamlı ve devamlı bir bakım hizmetinin verilmesine bağlıdır. Firmamız bahçelerdeki tüm imalatların gerektirdiği bakım hizmetlerini en uygun şartlarda vermektedir.

Peyzaj Danışmanlık Ve Organizasyon

Peyzaj projelerinde; proje ve uygulama danışmanlığı ve yapım organizasyon hizmetleri verilmektedir.

Özel Ağaçlandırma Projeleri

Belli tür bitkilerin yetiştirilmesi için uzun süreli ve büyük ölçeklerde tahsis edilen orman veya hazine arazileri üzerine üretim alanları kurmak isteyen yatırımcılar için takip edilmesi gereken tüm süreçler firmamız tarafından hassasiyetle takip edilmektedir

Özel Orman Projeleri

Doğaya, yeşile ve çevreye yatırım yapmak, özel orman kurmak isteyen yatırımcılar için arazi temini, idari ilişkiler, projelendirme ve orman kurulması hizmetleri konusunda uzman kadromuz tarafından verilmektedir